Elvitte a három pontot a Répcelak!

2015. november 9. 08:00
Kategória: Megyei I.o. felnőtt labdarúgó csapat | Szerző: Bárány Réka

Csepregi SE – Répcelaki SE 0:3 (0:2) Csepreg, 100 néző vezette: Bazsó F.

A Csepregi Sasoknak az eltíltások és a sérülések miatt hét játékosát nélkülkülöznie kellette a tabella második helyezettje elleni találkozón.

A Répcelak csapata a mérkőzés kezdetén hamar vezetést szerzett, hiszen egy oldalról élesen a kapu elé lött labdát Pikács egy szerencsétlen mozdulattal a Sasok hálójába tenyerelte, 0:1.

A gólt követően a répcelaki együttes továbbra is támadásban maradt, s a mérkőzés 28. percében Pungor egy beadásból a hálóba lőtt, így már két góllal mentek a vendégek.

A második félidőben a Csepregi Sasok a védekezésre helyezték a hangsúlyt, de a répcelaki csapat Bujtás révén az 56. percben ismételten betalált Pikács hálójába, 0:3.

A gólt követően sem változott a játék képe a Répcelak sorra próbálkozott, de a védelem és Pikács ezt követően már állta a sarat.

A mérkőzésen a Csepreg becsülettel helytállt, de a jobb játékerőt képviselő Répcelak elvitte a három pontot a Nádasdy úttról.

Csepregi SE – Répcelaki SE 0:3 (0:2)

Gólszerzők: Pikács J. (10.p.) öngól, Pungor P. (28.p.), Bujtás (56.p.) Répcelak.

Teljesebb változat:

Csepregi SE: Pikács J. (Taródi Á.), Sass G., Horváth P. (Kövesi E.), Molnár B., Varga Zs., Baranyai A., Kovács B., Horváth D., Horváth M., Reichardt G. (Németh G.), Ravadich Zs., Edző: Sass Dezső.

Répcelaki SE: Németh G., Baranyai Á., Balassa P., Fazekas D. (Kiszlinger B.), Balogh T., Tóth D., Németh G. (Keszthelyi R.), Tóth D., Csordás L., Horváth T. (Bujtás R.), Pungor P., Edző: Vróbel László.