Gólszerzők: Balassa(6’) ill. Pereznyák(32’) , Sulyok(51’) , Plenár(87’)

Összeállítás: Tóth P. , Nika B. , Sulyok , Hódosi(79’) , Radasics, Plenár , Nika M., Horváth E.(74’) , Pereznyák ,Vadász , Hutvágner

Gólszerzők: Marsai(72’;75’) ill. Pócza(5’;9’) , Steiner Márk(89’)
Kiállítva: Megyesi(89’)

Összeállítás: Farkas(85’), Tájmel, Steiner M., Kótai , Steiner Zs.(78’), Tóth A.(56’), Reichardt, Takács , Baranyai , Pócza , Németh O.(66’)
Cserék: Varga B.(66’) , Maráczi(56’), Németh B.(78’) , Taródi(85’)
Edző: Steiner Zsolt

Összefoglalás: A lukácsházi mérkőzés után több hiányzónk is volt kiállítások és sérülések miatt. A meccset mi kezdtük jobban hiszen már az 5. percben megszereztük a vezetést , Pócza volt eredményes egy beadásból kifejelt labdát lőtt el kapásból. Nem telt el sok idő a 9. percen elvégzett kisszöglet után ismét Pócza volt eredményes. 0-2 utána is voltak ziccereink de gólt nem értünk el belőlük. A második félidőben felborult a pálya , végig a Jánosháza kontrolálta a mérkőzést. A 72. és a 75. percen két büntetőből ki is egyenlítettek. A mérkőzés végén a 89. percben Kótai-Maráczi összjáték után az utóbbi tálalt középre ahol Póczát buktatták a 16-oson belül , amiért a játékvezető 11-est ítélt. A hevesen reklamáló hazai játékost pedig kiállította.Steiner Márk higgadtan értékesítette a büntetőt amivel végül már megnyertük a mérkőzést.