Jó játékkal hozta a kötelezőt a Csepreg!

2015. október 19. 08:00
Kategória: Megyei I.o. felnőtt labdarúgó csapat | Szerző: Bárány Réka

Vasvár VSE - Csepregi SE 0:2 (0:0) Vasvár, 100 néző vezette: Boda Gy.

Jelenleg a tabellán középmezőnyében álló Vasvár együtteséhez látogattak el a Csepregi Sasok a 10. forduló soron következő mérkőzésén.

A várakozásoknak megfelelően nagy lendülettel estek egymásnak a csapatok az első félidőben. Mindkét oldalon adódtak kisebb lehetőségek, de érdemi esemény az első félidőben nem történt. Így 0:0–ás eredményjelzőnél vonulhattak a csapatok a megérdemelt pihenőre.

A második félidőben aztán újult erővel vágtak neki a csapatok a mérkőzésnek. A Csepregi Sasok kezdték nagyobb lendülettel a mérkőzést, hisz sorra kezdték rohamozni a vasvári kaput.

Már a második félidő első perceiben Oláh Barnabás távoli átlövése csattant a kapufán, amit Smolczer csak meredten nézett.

Ezt követően sem hagyott alább a támadások sorozata, hisz az 54. percben Kovács Bálint kiváló labdaszerzését követően passzolt középről a jó ütemben kimozduló Horváth Patriknak, aki a kapus mellett jobb alsó sarokba lőtte a Sasok vezető találatát, 0:1.

A gól szinte felpörgette a Cseperegi együttest, hiszen egy perc leforgása alatt már 0:2 volt az eredményjelzőn. Horváth Patrik ismét bevette a vasvári kaput. Egy jobb oldali bedobásból lekezelt labdát félfordulattal parádés mozdulattal a jobb alsó sarokba lőtte, 0:2.

A vasvári együttes ívelgetésekkel próbálkozott, amik vagy elhaltak a csepregi tizenhatos környékén vagy Pikás József hálóőr remekül hárította azokat.

Ezzel ellentétben a Csepregi Sasok tovább rohamozták az ellenfél kapuját, hisz a 70. percben Oláh Barnabás távoli lövése csattant ismét a kapufán, majd a 80. percben Horváth Dominik parádés lövését hárította remekül Smolczer.

Sportszerű vasvári ellenféllel szemben jó játékkal megérdemelt győzelmet arattak a Csepregi Sasok elhozva ezzel Vasvárról a három pontot.

Vasvár VSE - Csepregi SE 0:2 (0:0)

Gólszerzők: Horváth P. (54.p.), Horváth P. (55.p.), Csepreg

Teljesebb változat:

Vasvár VSE: Smolczer R., Kaposi Á., Hajas I., Bíró Z., Dávid L., Robán D., Réfi E., Tausz A., Zsigmond A., Horváth A. (Dézsi R.), Pasics R. (Rumi M.), Edző: Németh Attila

Csepregi SE: Pikács J., Illés G., Kis-Nemes Milán, Kis-Nemes Máté, Sass G., Kincse B., Horváth P., Molnár B., Varga Zs. (Horváth M.), Kovács B. (Horváth D.), Oláh B., Edző: Sass Dezső