Jó játékkal vesztett értékes pontokat a Csepreg!

2015. szeptember 28. 08:00
Kategória: Megyei I.o. felnőtt labdarúgó csapat | Szerző: Bárány Réka

Csepregi SE – Rum KSC 4:4 (3:1) Csepreg, 100 néző, vezette: Bazsó F.

A bajnokság 7. fordulójában csapott össze a vendég Rum együttesével Sass Dezső együttese a Nádasdy úti „arénában”.

A mérkőzés elejét nagyon megnyomta a Csepreg, hisz a 23. percben már 3:0 volt az eredményjelzőn.

Előbb a 16. percben egy szép egyéni támadást követően Molnár Bálint gurított a hálóba, 1:0., majd a 18. és a 23. percben Oláh Barnabás duplájával mentek a Sasok, 3:0.

A gólokat követően azonban gyorsan eszméltek a vendégek, hisz a 28. percben egy szöglet után Fehér faragott a hátrányból, 3:1.

A második félidő legelején a 48. percben már 3:2 volt az állás, hisz Fehér újra bevette Taródi kapuját.

Gyorsan jött rá a hazai válasz, hisz egy középről jól eltalált lövéssel, Horváth Patrik ismét növelte a hazai előnyt, s egy bomba gólt ragasztott a rumi hálóba, 4:2.

Úgy tűnt ezzel el is döntötte a mérkőzést, de a hazai előny megtartását nagyban befolyásolta, hogy Bazsó játékvezető egy szép támadást követően, sípszó utáni vétlen labda elrúgásáért, második sárgáját kapó Kincse Bencét kiállította a 60. percben.

Játékvezetői elhibázott döntéssel feljövő vendégek kihasználva az emberelőnyüket előbb a 80. percben Somogyi, majd a 82. percben Leitgeb találatával végül egyenlítettek.

A kiválóan játszó hazai együttes megérdemelte volna a végső győzelmet, de végül be kellett érniük egyetlen egy ponttal.

Csepregi SE – Rum KSC. 4:4 (3:1)

Gólszerzők: Molnár B. (16.p.), Oláh B. (18.p., 23.p.), Horváth P. (57.p.), Csepreg, Fehér K. (29.p.,48.p.), Somogyi G. (80.p.), Leitgeb T. (82.p.), Rum.

Kiállítás: Kincse B.

Teljesebb változat:

Csepregi SE: Taródi Á., Illés G., Kincse B., Kis-Nemes Milán, Sass G., Horváth D. (Vincze T.), Kis-Nemes Máté, Varga Zs. (Horváth P.), Baranyai A. (Kovács B.), Molnár B., Oláh B. (Horváth M.), Edző: Sass Dezső

Rum KSC: Busi A., Koronczai O., Somogyi G., Iker L. (Horváth G.), Leitgeb T., Csernák J. (Fehér Z.), Oláh Á., Fehér K., Papp B. (Molnár R.), Székely B., Kontics P., Edző: Pup András