Kiváló játékkal, de végül alul maradt a Csepreg!

2015. augusztus 23. 08:00
Kategória: Megyei I.o. felnőtt labdarúgó csapat | Szerző: Bárány Réka

Kiswire Szentgotthárd VSE - Csepreg SE 2-1 (1-0) Szentgodhárd 100 fő, vezette: Bazsó F.

A bajnokság második fordulójában Szentgotthárdra utazottak a Csepregi Sasok. A mérkőzésre augusztus 22-én 17 órakor került sort a Szentgotthárdi Sportlétesítményben.

A Sasok egy újabb kiélezett küzdelemnek néztek elébe, hisz a Kiswire Szentgotthárd VSE csapata felkészülten várta a vendég együttest. Az első félidő legelején a 10. percben Düh Károly góljával vezetést szerzett ugyan a Szentgotthárd együttese, de a második félidő 56. percben Horváth Patrik góljával sikerült egyenlíteniük a Sasoknak.

A mérkőzés második felében a hazai együttes nagy nehézségek árán ugyan, de ismételten gólt szerzett Vass Gábornak köszönhetően a 80. percben.

A csepregi együttes remekül helyt állt a mérkőzés egésze alatt, hisz végig kitartóan küzdöttek és megpróbálták egálra hozni a végeredményt. A játék egészét tekintve a Csepregi Sasok nagyot küzdöttek, s legalább ha győzelmet nem is, de a döntetlent, az egy pontot megérdemelték volna.

Nagyban hozzájárult a csapat szentgotthárdi vereségéhez, hogy Sass Gábor, Kántor Dávid, Horváth Marcell, Horváth Gábor, Kis-Nemes Milán és Varga Zsolt sem állt a csapat rendelkezésére ezen az összecsapáson, ami lényegesen meggyengítette a Csepregi együttest. Így otthon tartotta a három pontot a haza csapat.

Kiswire Szentgotthárd VSE - Csepreg SE 2-1 (1-0)

Gólszerzők: Düh K. (10.p.) Szentgotthárd, Vass G. (80.p.) Szentgotthárd, Horváth P. (56.), Csepreg.

Teljesebb változat:

Kiswirw Szentgotthárd VSE: Fábián D., Bellovics G., Dancsecz T., Kovács G., Támis M., Vass G., Kovács T., Düh K. (Muszka J.), Nyári O., Merkli S. (Bugán B.), Sütő B. (Csákvári M.), Edző: Heiter László.

Csepregi SE: Taródi Á., Vincze G., Illés G., Horváth D., Kincse B., Kovács B., Kis-Nemes Máté, Horváth P. (Németh B.), Kövesi E. (Németh G.), Molnár B., Oláh B., Edző: Sass Dezső.