Kategória: Megyei I.o. felnőtt labdarúgó csapat

Egyházasrádóci SE - Csepregi SE

U-19

Egyházasrádóci SE – Csepregi SE: 2-7  (0-4)
Gólszerzők: Szijj(74’;86’) ill. Sulyok(3’;71’) , Hódosi(13’), Nika B.(14’) , Plenár(29’) , Horváth E.(72’;78’)

Összeállítás: Taródi Á. , Tóth D. , Nika B., Solyok , Hódosi , (42’) , Plenár(69’) , Nika M. , Horváth E., Pereznyák, Vadász
Cserék: Sós(42’) , Nagy(69’)
Edző: Varga Szabolcs

Felnőtt

Egyházasrádóci SE – Csepregi SE: 0-2   (0-2)
Gólszerzők: Pócza(32’) , Kótai(34’)

Összeállítás: Farkas , Tájmel , Steiner M. , Kótai , Steiner Zs.(80’) , Reichardt(46’) , Takács K.(73’) , Baranyai , Pócza , Lukács(78’) , Steiner C.
Cserék: Taródi Á. , Tóth A.(46’) ,Maráczi(80’) , Németh B.(78’) , Németh O.(73’)
Edző: Steiner Zsolt

Összefoglalás: Kiváló minőségű pályán került megrendezésre a vas megyei I. osztály 24. fordulója Egyházasrádócon. A nagy szélben lejátszott mérkőzésen mi kezdtünk veszélyesebben Lukács tört be a tizenhatosra ahol szabálytalankodtak vele szemben , a bíró sípja néma maradt , lövését pedig a gólvonalról tudták kimenteni a hazaiak. Ezután a rádóc is magasabb fordulatra kapcsolt , többször az utolsó pillanatokban tudtak védőink menteni. Az első gólra a 32. percig kellett várni amikor az ellenfél térfelén egy labdaszerzést követően az egész meccsen lendületesen játszó Takács passzolt Pócza elé , aki kilőtte a jobb alsót 0-1. Nem telt el sok idő , egészpontosan 2.perc amikor Steiner C. ugratta ki Póczát aki az érkező Kótai elé passzolt, a középpályás pedig kapásból külsővel mondhatni Puskás díjas bomba gólt lőtt.  A második félidőben is adódtak helyzetek , a hazaiak veszélyes pontrúgásokból operáltak , míg mi kontrákra rendeződtünk be.  Több gól nem született a mérkőzésen, megérdemelten hoztuk el a három pontot a kissé enerváltan játszó Egyházasrádóctól.