Bucsui KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2011. évi Felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzések
Esemény időpontja: 2011.11.27. 11:00 - 13:00
Fotó: 19db
Bucsu KSK – Csepregi SE 1-4 (0-3). - Bucsu, 20 néző, vezette: Süle Á.

A csepregi sasok már az első félidőben szinte eldöntötték a mérkőzést, hisz a 10. majd pedig a 22. percben Tóth P. duplájának köszönhetően, már 0:2 volt az eredményjelzőn. Rá 10 percre Németh K. ragyogó beadását Horváth F. „küldte” a hálóba. 0:3. A fordulást követően azonban a fagyos időjárás a csepregi csapatban is lefagyást okozhatott, hiszen teljesen megváltozott a játék képe. Ennek eredménye a bucsu-i szépítés volt, melyet Ifj. Hujber L. neve mellett jegyeztek. Aztán húszpercnyi próbálkozás minkét oldalon, melyet az első felnőtt mérkőzését játszó Taródi Kristóf parádés fejese zárt. 1:4.

Gólszerzők: Hujber 65.p. illetve Horváth F. 32.p., Tóth P. 2 (10., 22.p.), Taródi 85.p.

A teljesebb változat:

Bucsu KSK: Farkas, Czeglédi, Kányási, Geicsnek, Peresztegi, Kercza, Gártner, Sztojka, Süle, Horváth (Völgyi), Ifj. Hujber, Edző: Liszt Balázs.

Csepregi SE: Farkas, Ravadich, Csenár (Németh N.), Sárdy, Horváth, Krukics, Tóth, Varga, Sándor, Sarang, Németh K.(Taródi) Edző: Sass Dezső.

Cikk: Vlasich Krisztián