Csepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2011. évi Felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzések
Esemény időpontja: 2011.11.06. 14:00 - 16:00
Fotó: 26db
Csepregi SE – Acsád-Meszlen SE 1-0 (0-0). - Csepreg, 100 néző, vezette: Kovács L.

Az első félidő kiegyenlítettnek bizonyult, hisz mindkét csapat csak „kóstolgatta” egymást. A szünet után azonban döntő részben a csepregi sasok akarata érvényesült, amely a sorra kidolgozott támadásokban mutatkozott meg leginkább. Az eredményes befejezés azonban legtöbb esetben elmaradt. A jól játszó csepregi gárda azonban nem adta fel a küzdelmet a szívósan küzdő Acsád-Meszlen csapata ellen, s egy újabb támadást követően már eredményes volt a hazai alakulat, hisz az akcióból belőtt labdát Ravadich Zsolt a 68. percben a hálóba fejelte. Jó játékvezetés mellett a mérkőzés a hazaiak győzelmével zárult.

- Gólszerzők: Ravadich Zs. (48.p.) Csepreg

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Farkas, Csenár, Sarang, Sárdy (Németh), Pócza(Tóth), Horváth, Varga, Ravadich, Baranyai, Markó (Kaletta), Molnár, Edző: Sass Dezső.

Acsád-Meszlen SE: Farkas, Németh S, Szalai Z, Kovács, Szalai M, Barki, Molnár, Nyúl (László), Körmendi (Borbély), Németh N, Boros, Edző: Németh Sándor.

Cikk: Vlasich Krisztián
Csepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Acsád-Meszlen SE bajnoki labdarúgó mérkőzés