Csepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2012/2013. évad Felnőtt bajnoki és Magyar Kupa labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2012.10.21. 14:00 - 16:00
Fotó: 46db
Itthon tartotta a három pontot a Csepreg!

Csepregi SE – Honvéd Sé SE 1-0 (1-0). - Csepreg, 50 néző, vezette: Horváth Á.

Az első félidő egyperces néma megemlékezéssel kezdődött, hisz a Csepregi Sportegyesület elnökének Török Zoltánnak nemrég súlyos betegségben elhunyt édesanyára emlékeztek a csapatok. A megemlékezést követően megkezdődött az ütközet, hisz Horváth Árpád játékvezető pontosan jelt adott a találkozó megkezdésére.

Az első félidőben a Csepreg dominált leginkább, mind a mezőnyjátékot tekintve, mind pedig a helyzeteket ők dolgozták ki legtöbbször, s mozgatták meg rendesen Pajor hálóőrt.

A Sárközit kiválóan helyettesítő Sándor jól mozgatta a hazai láthatóan nagyon bizonyítani akaró gárdát, s a 25. percben egy labdaszerzést követően Sándor két vendégjátékost kicselezve ugratta ki a bal szélen Németh Márkot, akinek bal lábbal eleresztett gyönyörű lövése a hosszúban landolt, 1:0.

A félidő hátralévő részében több hazai próbálkozás is kibontakozott, de ezekből gól mégsem született.

A szünetet követően a második félidő elején, Német Márk gyönyörű kiugratását követően a támadó a bal szélről rendesen megeresztett lövése éppen csak a hosszú felsőről vágódott a játéktérre.

A kényszerű cseréket követően - Németh Márk, Ravadics Zsolt sérülés miatti kényszerült cserére – a séi együttes átvette az irányítást, többet veszélyeztetett, de Pikács bravúrjai és a védelem szikár helytállásának köszönhetően otthon tartotta a három pontot a Csepreg.

Határozott, jó játékvezetés mellett, hajtós mérkőzésen, egy kiválóan küzdő, nagyon kulturált ellenfelet győzött le Sass Dezső vezetőedző gárdája.

Csepregi SE – Honvéd Sé SE 1:0 (1:0)

- Gólszerző: Németh M. (25.p.) Csepreg.

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Pikács, Ravadich (Sarang), Csenár, Klópusz, Molnár B., Kis-Nemes, Molnár Cs.(Horváth F.), Sándor, Molnár E., Varga Zs., Németh M.(Varga B.) Edző: Sass Dezső.

Honvéd Sé SE: Pajor, Faller, Mikos, Szerdahelyi, Uri, Soós (Séfer S.), Tóth (Sélley), Farkas (Molnár), Séfer P. (Elekes), Sümegi, Parti, Edző: Elekes Attila.
Csepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Honvéd Sé SE bajnoki labdarúgó mérkőzés