Söptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2012/2013. évad Felnőtt bajnoki és Magyar Kupa labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2013.04.07. 16:00 - 18:00
Fotó: 45db
Nem tudta hozni harmadik győzelmét a Csepreg!

Söptei SE - Csepregi SE 1-1 (1-0). - Vasszilvágy, 60 néző, vezette: Kovács R. B.

A vasszilvágyi pálya nem igazán feküdt a Csepregnek. Az első félidő söptei mezőnyfölényt hozott, melyet a szél is nagyban segített. A 7. percben Ravadich labdavesztését követően Kovács Erik meg sem állt a kapuig, s szépen helyezett lövése a hosszú sarokban landolt, 1:0.

Az első félidő további perceiben is a söptei gárda veszélyeztetett, melyre egy-egy csepregi gyors kontra volt a válasz.

A félidei fordulást követően az 51. percben a Csepregi Sasok szöglethez jutottak, melyet Sass Gábor végzett el. Az erőből szépen a kapura becsavart labdája az érkező csatárokról és védőkről vágódott a hálóba, 1:1.

A következő húsz percben a Csepreg mindent egy lapra feltéve támadott, s rendesen meg is tornáztatta Németh hálóőrt, de helyzeteik sorra kimaradtak.
A mérkőzés véghajrájában ismét a Söpte veszélyeztette inkább Pikács hálóját, de gól itt sem született.

Ahogy a Molnár fivérek, úgy a csapatok sem bírtak egymással!

Hajtós, küzdelmes, de sportszerű mérkőzésen igazságos döntetlen született.

Söptei SE - Csepregi SE 1:1 (1:0)

- Gólszerzők: Kovács E. (7.p.), Söpte, Sass G. (51.p.), Csepreg. Jegyzőkönyv szerint Varga András öngólja!

A teljesebb változat:

Söptei SE: Németh, Pereszteghy, Varga A., Kovács, Varga P., Molnár (Farkas), Udvardi, Pap, Szakács (Dejcsics), Nyul, Kiss Edző: Palkovics Norbert.

Csepregi SE: Pikács, Ravadich (Németh M.), Cser, Kis-Nemes, Sass G., Molnár E., Sárközi (Varsányi), Varga Zs. (Horváth F.), Molnár B., Sándor, Klópusz, Edző: Sass Dezső.
Söptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésSöptei SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés