Cák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2012. évi Felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzések
Esemény időpontja: 2012.04.22. 14:00 - 16:00
Fotó: 25db
Kemény ellenfél felett diadalmaskodott a csepregi tizenegy!

Cák SE – Csepregi SE 0-2 (0-1). – Cák, 25 néző, vezette: Busi L.

A szakadó esőben kezdődő fontos összecsapáson a listavezető jó iramban kezdte meg az első félidőt. Már az első percekben nyomás alatt tartotta a cáki hálóőr kapuját. Egy akció-támadást követően a berobbanó Ravadich keményen a bal felső sarokba fejelte a labdát 0:1. Ezt követően a Sasok sorra dolgozták ki a helyzeteiket, de eredménytelenül, hisz előbb Horváth bombája, majd Sárközi jól eltalált labdája is centikkel a kapu fölött csavarodott tova.
A cáki gárda sem adta könnyen magát, hisz a felívelgetett labdák néha kellemetlen helyzetbe hozták a csepregi védelmet, de sikerült úrrá lenni a helyzeteken, s Pikács kapus is a helyzet magaslatán állt.
A második félidő úgy tűnt kiegyenlítettebbnek bizonyult, talán a szakadó eső zavarhatta a csepregi 11-et. Felerősödött a cáki nyomás, s érezhető volt egy soron következő gól „illata” a levegőben. Kérdés, hogy melyik oldalon, vitatták meg a nézők. A 60. percben beállt, Németh Márk nem okozott csalódást Sass Dezső vezetőedzőnek, hisz a 71. percben a csepregi saját térfélről indulva, három középpályás gyűrűjéből kitörve, gyönyörű cselekkel vitte el a labdát, s adott kiváló gólpasszt Molnár Csabának, aki ahogy azt kell határozottan 1:1-ben rávezette a kifelé mozduló Lórántra, s a bal alsóba irányította a „bogyót”. 0:2. Ezzel a találattal eldöntötte a mérkőzést, s egyben beállította a végső eredményt. Elmondhatjuk, hogy egy kemény ütközetben, rossz időjárási viszonyok közepette, egy szívós, jó ellenfél ellen győzött a listavezető Cákon.

- Gólszerzők: Ravadich Zs. (7. p.), Molnár Cs. (71. p.) Csepreg

A teljesebb változat:

Cák SE: Lóránt, Horváth G.(Bodorkós), Németh A. (Hoch Sirson R.), Horváth M., Szalai, Guttmann, Hoch Sirson Sz., Hoch Sirson A.(Málovits), Horváth P., Geröly, Kajtár (Bálint), Edző: -

Csepregi SE: Pikács, Ravadich, Csenár, Molnár B., Molnár Cs. (Németh K.), Horváth, Kurucz, Varga Zs. (Németh M.), Sárközi, Sándor, Kis-Nemes, Edző: Sass Dezső.

Cikk: Vlaich Krisztián
Cák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCák SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés