Csepregi SE - Bozsoki SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2012. évi Felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzések
Esemény időpontja: 2012.04.15. 14:00 - 16:00
Fotó: 55db
Csepregi SE – Bozsoki SE 6-0 (4-0). - Csepreg, 60 néző, vezette: Sipos Zs.

Pár percnyi ismerkedés után a listavezető könyörtelenül elkezdte ostromolni ellenfelét, s az első negyed óra már eredményesnek is bizonyult.Molnár Bálint egy gyönyörű egyéni támadást vezetett, s a kötényt követően testvére Csaba vissza passzának köszönhetően Molnár okosan a hosszúba gurított 1:0. Szinte a középkezdés követően ismét egy újabb támadás bontakozott ki a bozsoki térfelén. Horváth Ferenc a jobb oldalról mesterien belőtte a labdát, melyet a 16. percen a védők mögül kibújó Kis-Nemes lendületből szinte bombaként a hálóba fejelt, 2:0. Néhány hazai szépen felépített, de sikertelen támadás következett, hisz először Sárközi bomba kapufája rengette meg elemeiben a bozsoki kapufát, majd több lövés is a kapu mellett landolt. A csendet Horvát F., gyönyörű gólja tört meg a 22.percben. 3:0. Bozsok együttese próbálkozott, de nem sok sikerrel, hiszen a hazaiak középpályásai sorra megszűrték a vendégek elképzeléseit. Az utolsó találatot követően 10 perc sem telt el, s Sárközi önzetlen passzának köszönhetően Horváth már két gól birtokolhatott a neve mellett. 4:0

A félidei fordulást követően a listavezető láthatóan visszavett az iramból, hisz a vendégek úgy tűnt beletörődtek a félidei eredménybe. A közönség ellenkezően gondolhatta mindezt, hisz további gólokat követeltek. A 80. percekig azonban ezen igényük kielégítetlen maradt, hisz sorra maradtak ki a szépen felépített támadások. A 81.percben viszont Molnár Csaba maradéktalanul teljesítette a közönség kérését, hisz gyönyörű kiugratása eredményesnek bizonyult, 5:0. Sárközi sem szeretett volna Sass Dezső vezetőedző előtt lehajtott fejjel az öltözőbe menni, hisz tanítandó fejessel zárta az eredményes hazai sorozatot. 6:0.

Az eredményesség mellé ez alkalommal szép csapatjáték is párosult!

- Gólszerzők: Molnár B. (14.p.), Kis-Nemes M. (16.p.), Horváth F. (22.p.,33.p.), Sárközi D. (88.p.) Csepreg.

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Pikács, Ravadich (Németh M), Csenár, Molnár B., Molnár Cs., Horváth F., Varga D. (Oláh B.), Kurucz Á., Varga Zs., Sárközi, Kis-Nemes (Németh B.), Edző: Sass Dezső.

Bozsoki SE: Miklós, Németh, Toldi, Dévényi, Tompek (Udvardy), Kollarits, Tóth, Varga, Szijártó, Rába, Jakab, Edző: -

Cikk: Vlasich Krisztián
Csepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Bozsok SE bajnoki labdarúgó mérkőzés