Csepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2012. évi Felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzések
Esemény időpontja: 2012.04.29. 16:30 - 18:30
Fotó: 66db
Hetet rúgtak a Sasok a hazai gyepszőnyegen!

Csepregi SE – Kőszeghegyalja SC 7-0 (4-0). - Csepreg, 60 néző, vezette: Hajba L.

A mérkőzés a jegyzőkönyvi papírmunka miatt késve vette kezdetét ugyan, de a hazai szurkolók várakozását később aztán kárpótolta a hazai csapat parádés játéka.

A Csepregi Sasok már az 5. percben vezettek Molnár Csaba gyönyörű szabadrúgás góljának köszönhetően. 10 perc sem telt el, s Sándor bombáját sem tudta hárítani, az egyébként több alkalommal is kiválóan védő Mihácsi. Ekkor már 2:0 volt az eredményjelzőn. Ezt követően sorra rohamozta az ellenfél kapuját a hazai 11, hisz a középpályásaink sorra lefülelték a vendégek próbálkozásait. Sárközi Dániel és Molnár Csaba összhangjának köszönhetően a 20. majd pedig a 30. percben is sikeresen értékesítette az újabb találatokat a jó formában lévő Sárközi.

A félidei 4:0-s fordulást követően a nagy meleg mindkét csapatot megfoghatta, hisz a listavezető sorra „puskázta el” jobbnál-jobb helyzeteit. Vagy nyolc-tíz helyzet is kimaradt egymást követően. A 65. percben azonban a kiválóan játszó Kis-Nemes, Molnár és Sárközi hármasnak köszönhetően, már 5-el mentek a Sasok. A 62. percben a hasznosan futballozó Németh Márk helyett csereként beállt Németh Kálmánt a BL döntőkben szokásos ováció fogatta a hazai szurkolók részéről. A bal oldali középpályás ezt egy parádés góllal meg is köszönte a 75.percben, melyet óriási újabb hatalmas ováció és éljenzés fogadott. A mérkőzés végére olyan felfokozott hangulat kerekedett ki a lelátón, mind egy Ajax - PSV rangadón ilyenkor szokásos. Az I-re a pontot a 80. percben Sándor találata tette fel aki, ezzel beállította a parádés gólsorozat, s egyben a mérkőzés végeredményét is.

Csepregi SE - Kőszeghegyalja SC 7:0

A sportszerűen és barátságosan játszó Kőszeghegyalja csapata, méltósággal viselte a jelentős vereséget.

- Gólszerzők: Molnár Cs. (5.p.) Sándor T. (15.p., 80.p.), Sárközi D. (20.p., 30.p., 65.p.), Németh K.(75.p.), Csepreg.

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Pikács, Csenár, Ravadich (Gazdag), Molnár B., Molnár Cs., Sándor, Kurucz, (Oláh), Varga Zs., Sárközi, Kis-Nemes, Németh M. (Németh K.) Edző: Sass Dezső.

Kőszeghegyalja SC: Mihácsi, Nemes (Molnár J.), Szili (Kocsis), Mersich, Peresznyei, Németh Z., Kónya, (Csánits) Szabó, Mészáros (Németh G.), Molnár Zs., Németh N., Edző: -
Csepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszeghegyalja SC bajnoki labdarúgó mérkőzés