Csepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2012. évi Felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzések
Esemény időpontja: 2012.05.20. 17:00 - 19:00
Fotó: 93db
Magabiztos győzelem, születésnapi köszöntővel!

Egy jó iramú mérkőzésen immáron öt pontra növelte előnyét a listavezető csepregi tizenegy!

Csepregi SE – Vassurány SE 6-2 (1-0). - Csepreg, 80 néző, vezette: Rózsa T.

Meglepetésekkel teli mérkőzéskezdet, jókívánságok, fergeteges rock and roll show és parádés gól gazdag mérkőzés, hazai sikerrel, így összegezhető a hétvégi bajnoki találkozó.

Egy technikásan, jól játszó Vassurányi együttessel találta szemben magát Sass Dezső vezetőedző csapata, de az igazi meglepetést mégsem Ők okozták. Felcsendült a bevonuló zene öt előtt pár perccel, s a csapatok a pályára léptek. A szokásos üdvözlések után egy szép pillanatnak lehettünk tanúi, hiszen a Csepregi Sasok nevében, Sass Dezső vezetőedző köszöntötte házasságkötésük alkalmából Piros Gabriellát és az éllovas első számú gólvágóját, Horváth Ferencet. A focilabda alakú arcképes torta és e jeles nap tiszteletére megtöltött tokai aszú a CSSE logójával díszítve, volt a meglepetés ajándék a csapattagok, barátok, s vezetők részéről. Azt gondolhattuk volna „végre” kezdődhet a mérkőzés, de a Sasok még tartogattak meglepetést a vezetőedző részére is a „szárnyaik alatt”. Ugyanis a listavezető edzője Sass Dezső a héten ünnepelte 34. születésnapját, s természetesen a csapat róla sem feledkezett el. Felcsendült a boldog születésnapot nóta, s két gyönyörű hölgy kíséretében maga Csepreg Város első embere Király Árpád Polgármester Úr adta át az ünnepelt részére a tortát és a tokaji nedűt, s természetesen mindezt egy halom jókívánsággal egybekötve. Rózsa Tamás játékvezető ezt követően hamar véget vetett az ünneplésnek, hisz egy határozott mozdulattal a sípjába fújt, s kezdetét vette az igazi ütközet.

A Vassurányi együttes jó iramban kezdte a mérkőzést, de a tempót felvevő Sasok sorra megszűrték a vendégek próbálkozásait. Láthatóan nem rontott egymásnak a két csapat, s ez a Sasoknál is érezhető labdajáratásból is olykor élesen kitűnt. A sorra felépített rövid passzos játék a 28. percben hozta meg a várt hazai vezetést, hisz a Molnár testvérek parádés összjátékának köszönhetően Csaba már nem hibázott, s megszerezte első találatát, 1:0. Aztán negyed óra próbálkozások sorozata következett, ahol is minden mellé, fölé vagy éppen kapufára ment. A szünetben mindkét öltözőben a taktikai utasítások sora hallatszott ki a folyosóra, de a titkok zárt öltözők mögött maradtak.
A rövid szünetet követően a második félidő kezdetén szinte lóhalálában felpörögtek az események, hisz a Sasok szinte percek alatt eldöntötték a mérkőzést. Mondhattuk mi a lelátón, de itt még koránt sem volt vége a „gólgyártásnak”. Először a 46. percben, Varga Zsolt távoli bomba gólját kellett Putz kapusnak elszenvednie, majd pedig Molnár Bálint beadását követően Molnár Csaba jól helyezett gyönyörű gólját. Az eredményjelző már 3:0 –t mutatott, s hátra volt még majdnem egy teljes félidő. „Kapunk egy ötöst”- hallatszott egy vendégszurkoló véleménye. De a Vassurányi játékosok nem így gondolták, s ki is harcolták maguknak a szépítő első góljukat az 58. percben, 3:1. De rá tíz percre azonban jött az újabb dupla hideg zuhany, hisz a folyamatosan támadó csepregi tizenegy szinte felőrölte a vendégek védelmét. A 68. percben először Németh Márk egy szép kényszerítőt követően növelte az előnyt, majd Molnár Csaba jól helyezett labdáját Sárközi fejelte bombaként a hosszú sarokba, 5:1. A következő negyed órában próbálkozások sorozata mindkét oldalon, de eredménytelenül. A 80.percben azonban megtört a „sikertelenség”, hisz úgy 20 méterről Kurucz Ádám ragasztotta oda a bőrt a surányi hálóba, 6:1. A gólmámoros légtérben ugyan a védelem elfinomkodott egy hárítást, s ezzel újabb szépítéshez jutottak a vendégek, de ez már nem befolyásolhatta a végeredményt, hisz Rózsa pontosan lefújta a nagyon kulturált és sportszerű találkozót. Elmondható, hogy egy jól játszó, nemes ellenfelet győzött le a hazai tizenegy.

Csepregi SE – Vassurány SE 6:2

- Gólszerzők: Molnár Cs. (28.p. és 48.p.) Varga Zs. (46.p.), Németh M. (66.p.) Sárközi D. (68.p.), Kurucz Á. (80.p.) Csepreg, és Nagy L. (58.p.), Varga T. (82.p.) Vassurány.

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Pikács, Csenár, Ravadich (Németh M.), Varga D., Kurucz, Sándor, Molnár B.(Gazdag Zs.), Sárközi, Varga Zs., Horváth F., Molnár Cs.(Németh K.), Edző: Sass Dezső.

Vassurány SE: Putz, Nagy A., Major, Horváth, Nagy P. (Csejtei), Németh, Varga, Gerencsér (Számedli), Siklósi, Nagy L., Lakner, Edző: Kullai László.

Csepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Vassurány SE bajnoki labdarúgó mérkőzés