Vasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2012. évi Felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzések
Esemény időpontja: 2012.05.06. 14:30 - 16:30
Fotó: 51db
Parádés mérkőzés, fölényes győzelem!

A parázs hangulatú mérkőzésen, fölényes győzelemmel vágott vissza Vasasszonyfa együttesének a csepregi tizenegy!

Vasasszonyfa SE - Csepregi SE 1-5 (0-2). - Vasasszonyfa, 80 néző, vezette: Szalai P.

Csepregi Sasokat a szomszéd településre elkísérő szurkolótábor most sem csalódott, hisz izgalomban és gólokban sem volt hiány a parádés mérkőzésen.
A Sasok már az első negyed óra elteltével megszerezték a vezetést, hisz a 16. percben Horváth Ferenc tanári mozdulattal a bal felsőbe helyezte a labdát egy megítélt szabadrúgást követően. A következő negyed óra sem telt el eseménytelenül, hisz mindkét oldal erős nyomás alatt tartotta a másik csapat védelmét. Eredményt azonban csak a Csepregi Sasok értek el, hisz Molnár Csaba lövésének köszönhetően már 0:2 volt az eredményjelzőn. Ezt követően sorra dolgozta ki helyzeteit a csepregi gárda, de próbálkozásaik vagy a kapusban vagy a kapu mellett landoltak.

A szünet után úgy tűnt az eligazítás és a taktikai megbeszélések eredményesnek bizonyultak, hisz a Csepregi Sasok még erőteljesebben rohamozni kezdték Mátyás hálóőr kapuját. - Halkan jegyzem meg Sass Dezső vezetőedző utasításai mellett a revans erős gondolata is munkálkodhatott a srácok fejében. - Negyed óra elteltével ismét a kiváló formában lévő Molnár Csaba volt eredményes, hisz második parádés gólját szerezte meg a mérkőzésen a csatár 0:3. Ezt követően a csepregi 11 sorra dolgozta ki akció támadásait, melyből néha kontratámadás is kialakult. Egy ilyen eset közben Szalai játékvezető egy erősen vitatható ítélet hozott, hisz Csenár hasfallal történő szerelését kezezésnek ítélte a játékvezető. Így hát 11-eshez jutott a hazai csapat, melyet a 65. percben Varga Péter, ahogy azt kell értékesített is. Ha azt gondolnánk ezt követően, hogy a mérkőzés további részében megélénkült a hazai játék akkor tévedünk, hiszen a büntetőre a csepregi válasz Sándor Tamás „tollából” (lábától) gyorsan érkezett. Sárközi és Varga Zsolt szép cselekkel hozták fel a labdát, s a jó kiugratásnak köszönhetően az előbb védők által buktatott, majd felpattant Sándor az ez idő alatt kicsit balszélre kisodródó labdát jobb külsővel a kapuba küldte,1:4. Síri csend a hazai szurkolóknál, csak a vendég drukkerek hangja hallatszott erősen. Jól látszódott a hazai szurkolók arcán a csalódottság a szeretett 11 mérkőzésen nyújtott teljesítménye miatt. De még nem volt vége a „gólgyártásnak”, hisz 10 perccel később a 79.percben Sárközi bombája állította be a végső eredményt, mely végképp padlóra küldte a kiváló ellenfelet.

Vasasszonyfa SE - Csepregi SE 1:5

A Csepregi Sasok egyértelmű csattanós választ attak az őszi vitatott vereségért cserébe, s jelentős gólkülönbséggel verték meg otthonában Vasasszonyfa együttesét.

- Gólszerzők: Varga P. (65.p.) 11-esből, Horváth F. (16.p.), Molnár Cs. (30.p. és 47.p.) Sándor T. (69.p.), Sárközi D. (79.p.), Csepreg.

A teljesebb változat:

Vasasszonyfa SE: Mátyás, Tóth G., Polgár, Kajcsos, Szerdahelyi G.(Márk), Tóth R., Desits Z, Spanyó (Desits J.), Bódi (Tóth T.), Szerdahelyi Z., Varga, Edző: Varga Péter.

Csepregi SE: Pikács, Ravadich, Csenár, Varga D., Molnár Cs.(Németh K.), Horváth (Varga Zs.), Sándor (Molnár B.), Kurucz, Sárközi, Kis-Nemes, Németh M. (Gazdag) Edző: Sass Dezső.

Cikk: Vlasich Krisztián
Vasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVasasszonyfa SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés