Váti SE - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2012. évi Felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzések
Esemény időpontja: 2012.04.01. 16:00 - 18:00
Fotó: 54db
Váti SE – Csepregi SE 2-2 (2-2). - Vát, 50 néző, vezette: Németh L.

Nem bírtak egymással a csapatok a váti gyepszőnyegen!

Az első félidő a csepregiek belső kapufájával vette kezdetét, melyet sem a partjelző, sem a játékvezető nem vett észre. A közönség is megdöbbenten hallgatott, jobb nem szólni gondolhatták. A csendet csak tovább fokozta a hazaiak térfelén megítélt szabadrúgás helyzet. Sándor centikkel a kapu fölé csavarta a bőrt. Ekkor még mindig 0:0 volt az eredményjelzőn. A váti együttes is rohamozni kezdett, melynek eredménye a vendégek tizenhatosán belüli vétlen, kezezés lett. Kiss 11-esből jelesre vizsgázott, 1:0. A csepregi válasz sem váratott sokáig magára, hiszen Sárközi a 16. percben egy hirtelen kialakult váratlan helyzetből értékesítette első találatát. 1:1. Oda-vissza alakultak ki jobbnál jobb helyzetek ezt követően, melyek azonban sorra kimaradtak. A váti együttes sorra jelezte szóban az általuk vélt szabálytalanságokat, melyet a bíró több esetben „be is nyelt.” Egy kontratámadást követően, Csizmazia a 34. percben parádés góllal szerezte meg ismét a hazaiak vezető gólját. 2:1. A csepregi 11, nem lógatta a fejét, hisz ezt követően úgy tűnt „turbóra kapcsolt”, hiszen sorra erőteljesen rohamozni kezdte a hazai hálóőr Németh kapuját. Az utolsó előtti percben meg is lett az eredménye, hisz Sárközi neve mellett már a 2. találat díszelgett. 2:2. A második félidőben már jelentősen az eredmény nem változott, igaz egy 11-es gyanús helyzetet nem ítélt annak a játékvezető, melyet Sándor szóban meg is reklamált. Jutalma az 1-es számú asszisztens szerint sárga lapot ért, s mivel egy sárgával már rendelkezett egy korábbi szabálytalanságért, ezért a játékvezető pirossal küldte a „zuhany alá”. Ezt követően 10 emberrel hiába támadott a csepregi gárda a végeredményen ez már nem igazán változtatott.

- Gólszerzők: Kiss G. (10. p.) Csizmazia R. (34. p.) Vát, Sárközi D.. (16. p. és 44. p.) Csepreg

A teljesebb változat:

Váti SE: Németh, Jávorics (Kövesdi), Varga, Márkus, Kiss G. (Vincze), Molnár, Vincze, Kiss Gy. (Bögöti), Balázs (Németh Z.), Csizmazia, Pacsirta, Edző: Miklósi Zoltán.

Csepregi SE: Pikács, Ravadich, Csenár, Molnár B., Molnár Cs. (Németh K.), Varga Zs. (Horváth), Németh M. (Baráth), Sárközi, Varga D., Sándor, Kis-Nemes, Edző: Sass Dezső.

Cikk: Vlaich Krisztián
Váti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésVáti SE – Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés