Torony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2013/2014. évad Felnőtt bajnoki és Magyar Kupa labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2014.03.09. 14:30 - 16:30
Fotó: 25db
Végig támadott, de mégis kikapott a Csepreg!

Torony KSK - Csepregi SE 1-0 (1-0). - Torony, 50 néző, vezette: Tóth R.

Jól kezdtek a Csepregi Sasok Toronyban, hisz a mérkőzés kezdetétől alakította ki helyzeteit a vendég együttes, de csak helyzetekig jutottak az akciók.

A sok kihagyott helyzet megbosszulta magát, hisz a 37. percben egy 35 méterről megítélt szabadrúgás során még Pikács állította a sorfalat, addig a toronyi játékos szemfüles volt, s a gyorsan elvégezte a szabadrúgást. A lövést Pikács még lábbal ugyan hárította, de a kapusról kipattanót, Jagodics könyörtelenül a hálóba vágta, 1:0.

A második játékrészben, még inkább rákapcsolt a Csepreg, sok szabadrúgás szituációt harcolt ki, amelyből veszélyeztetett is. Sass Gábor középre belőtt labdájáról Molnár Bálint csak centikkel maradt le, a percekkel később elvégzett szabadrúgásoknál azonban többször is bravúrral védett a hazai kapus.

Egy bal oldali támadás végén a kapásból elvégzett távoli lövést Németh remekül hárította, de a kapusról kipattanó labdát Molnár Bálint magabiztosan a hálóba vágta. De hiába volt az öröm, mert mindenki nagy meglepetésére Hittaller Roland asszisztens lest mutatott, így maradt az 1:0.

Ezt követően is nyomás alatt tartotta a toronyi kaput a Csepreg, hisz egy újabb bal oldali támadás végén Pócza András remekül tálalt a jól érkező Büki Csaba elé, aki jól célzott, de a kapus bravúrral hárított.

A 82. percben is megkönnyebbülhetett a hazai közönség, hisz Pócza András távoli bombája a már vert kapus mellett elhúzva a kapufán csattant.

A teljesen kitámadó Csepreg ellen a 88. percben egy szép kontratámadás végén, a második toronyi kapura lövés is megtörtént, melyet Pikács bravúrral hárított.

A Csepregi gárda mindent elkövettek az egyenlítés érdekében, hisz a 90. percben még Pikács hálóőr is előre húzódott, de a szögletből belőtt labda, a mai napon sehogy sem akart a toronyi hálóba landolni.

A Csepregi Sasok nem érdemeltek vereséget a nagyot küzdő, szimpatikusan játszó toronyi csapat ellen.

A csepregi játékosok minden dicséretet megérdemelnek, hisz küzdeni tudásból ismét jelesre vizsgáztak, de most a szerencse a Toronynak kedvezett.

Torony KSK - Csepregi SE 1:0 (1:0)

- Gólszerző: Jagodics P. (37.p.) Torony.

A teljesebb változat:

Torony KSK: Németh B., Kovács K., Binger Á., Jagodics P., Karcsics Á. (Németh M.), Kovács G. (Horváth A.), Rácz M., Nagy F., Albert A., Farkas I. (Leidl B.), Szakály D., Edző: Bognár Zoltán.

Csepregi SE: Pikács, Kis-Nemes Máté, Horváth G., Sass G., Illés G., Kis-Nemes Milán, Pócza A., Varga Zs.(Ravadics Zs.), Büki Cs., Szabó D. (Oláh B.)., Molnár B., Edző: Sass Dezső.
Torony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzésTorony KSK - Csepregi SE bajnoki labdarúgó mérkőzés