Csepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2013/2014. évad Felnőtt bajnoki és Magyar Kupa labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2014.04.13. 16:30 - 18:30
Fotó: 40db
Tovább növelte előnyét a Csepreg!

Csepregi SE – Balogunyom SE 2-1 (1-0) - Csepreg, 100 néző, vezette: Süle Á.

Jól kezdte a mérkőzést a Csepreg, hisz az 5. percben Ravadich Zsolt találatával már vezettek a Csepregi Sasok. Egy jobb oldalról elvégzett szabadrúgást, Sass Gábor remekül csavart a kapura, melyet Káldi még védeni tudott, de a kipattanó labdát Ravadich, könyörtelenül a hálóba vágta, 1:0.

A gólt követően is támadásban maradtak a Sasok, hisz egy remek támadás végén, Pócza András ugrott ki remekül a védők közül, s Káldi kapus a tizenhatos vonalán már csak szabálytalanul tudta elütni a támadót. Az elvégzett szabadrúgást Sass Gábor centikkel a kapu fölé lőtte.

A kihagyott szabadrúgás után is támadásban maradt a Csepreg, előbb Sass Gábor csavarta a szögletet a kapufára, majd pár perccel később Büki Csaba hibázott kiváló helyzetben, így az eredmény nem változott.

A szünetet követően látszott, hogy a hazai gárda szerette volna eldönteni a mérkőzést, nagyon hajtottak a második találatért. A 48. percben Sass Gábor remekül szerzett labdát a félpálya környékén, melyet szép cselsorozat végén, remek ütemben tálalt a baloldalon érkező Büki Csaba elé, aki a kapura bombázott. A kellemetlen, nehéz lövést, Káldi bravúrral hárította, de a középen érkező, Horváth Ferenc a kipattanót, félfordulattal a kapuba bombázta, 2:0.

Ezt követően a balogunyomi csapat minden egy lapra feltéve támadott, s egyik támadás végén szöglethez jutottak. Az 53. percben a kis szöglet variáció végén középre adott labdából Dankovics megszerezte a vendégek szépítő találatát, 2:1.

A gólt követően a Csepregi Sasok próbálták újabb találattal növelni az előnyt, hisz a 60. percben egy szép kontratámadás végén, Oláh Barnabás ugrott ki a védők gyűrűjéből. A kapura törő csatárt, Teklits szabálytalanul tudta csak megállítani, ezért Süle játékvezető kiállította. Az elvégzett szabadrúgást, Horváth Ferenc a sorfalba bombázta.

Az emberelőny furcsa módon a hazai csapatot fogta meg, hisz életre kelt a balogunyomi együttes. Többet kezdeményezett, s szép támadásokat vezetett Pikács kapujára.

Az erre válaszul érkező hazai kontrák sorra veszélyesnek bizonyultak, de a jó befejezések sorra kimaradtak.

Jó játékvezetés mellett, megérdemelt hazai siker született a kiváló ellenféllel szemben.

Csepregi SE – Balogunyom SE 2-1 (1-0)

- Gólszerzők: Ravadich Zs.(5.p.), Horváth F.(48.p.), Csepreg, Dankovics G.(53.p.) Balogunyom

Kiállítva: Teklits Péter (60.p.) Balogunyom.

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Pikács J., Molnár B., Pócza A., Oláh B. (Szabó D.), Kis-Nemes Máté, Ravadics Zs., Büki Cs. (Németh M.), Sass G., Illés G., Varga Zs., Horváth F.(Piros E.) Edző: Sass Dezső.

Balogunyom SE: Káldi Sz., Völgyi R., Németh M.,(Doktorics Z.), Hajós A., Mészáros A., Dávid L., Szén P., Szép Á., Teklits P., Dankovics G., Szalay V., Edző: Devecseri Gábor László.
Csepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE – Balogunyom SE bajnoki labdarúgó mérkőzés