Csepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2013/2014. évad Ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2013.11.10. 11:30 - 13:30
Fotó: 15db
Nem bírtak egymással a csapatok a Nádasdy úton!

Csepregi SE - Lukácsháza SE 1-1 (1-1). - Csepreg, 40 néző, vezette: Máhr P.

Lendületesebben kezdett a Lukácsháza a Nádasdy úton, ennek megfelelően már a 10. percben Imre Dávid góljával vezetést is szereztek a vendégek.

Magyar Szilárd elcsúszott, s a támadó könyörtelenül kihasználta a helyzetet, s a hosszúba csavarta a bőrt. Taródi hiába nyújtózkodott már nem érhette el a lövést, 0:1.

A 32. percig kellett várni a hazai egyenlítő találatra, melynél ismét Magyar Szilárd volt a főszereplő. Horváth Bálint húzott el a baloldalon, s a bepasszolt labdát Magyar Szilárd könyörtelenül a hálóba vágta, 1:1.

Ezt követően rengeteg helyzet mindkét oldalon, de újabb gól már nem született.
Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született.

Csepregi SE – Lukácsháza SE 1:1 (1:1)

- Gólszerzők: Magyar Sz. (32.p.) Csepreg, Imre D. (10.p.) Lukácsháza.

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Taródi, Markó M., Poór M., Sarang P., Péntek Á., Saly N. (Kovács Á.) (Haller A.), Kovács B.(Reichardt G.), Németh G., Magyar Sz. (Tájmel Márk), Horváth B., Németh B., Edző: Saly Zoltán.

Lukácsháza SE: Pungor, Kiss, Szíjártó, Horváth T., Bolfán, Varga, Tar, Imre, Pintér (Kardos), Rudolf, Naisz (Takács), Edző: Szigetvári Benedek.
Csepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE-Lukácsháza SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés