Honvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2013/2014. évad Ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2013.11.17. 11:00 - 13:00
Fotó: 14db
Végig az eredmény után futott a Csepreg!

Honvéd Sé SE - Csepregi SE 4-4 (3-1). - Sé, 25 néző, vezette: Makkai I.

Jól kezdett a csepregi tizenegy a séi „gyepszőnyegen”. Ennek ellenére már a 8. percben első támadásukból vezetést is szereztek a hazaiak.

Poór Marcell eladott labdájából Kiss Márton könyörtelenül a hálóba lőtte a hazaiak vezető találatát, 1:0.

A gólt követően aztán rákapcsolt a Csepreg, hisz sorra alakította ki helyzeteit a vendég együttes, de úgy tűnt gólt nem sikerül szerezniük.

Kovács Bálint kétszer is ajtó-ablak helyzetben hibázott ziccert, de végül a 31. percben belőtte csapata egyenlítő találatát, 1:1.

A gólt követően azonban ismét a séi csapat szerzett vezetést, hisz előbb a 38. percben Horváth Dániel találatával 2:1 lett, majd a 43. percben Szekeres 3:1-re növelte a hazaiak előnyét, hisz a szögletből belőtt labdák, valahogy végül mindig Taródi hálójában landoltak.

A szünetet követően újabb gyors fokozatba kapcsolt a Csepreg, hisz szép játékkal rohamozta Varga hálóját.

Németh Benjamin az 56., majd a 60. percben lőtt dupla találatával már 3:3 volt az eredményjelzőn.

A gólokat követően is lendületben maradt a Csepreg, de a vezető találatot a 72. percben Süle átlövéséből ismét a séi együttes szerezte meg, 4:3. Taródi a távolról eleresztett bombát, már nem tudta hárítani.

De nem adta fel a küzdelmet a csepregi együttes, hisz Csonka Csaba kiváló beadását a 85. percben Kovács Bálint a hálóba vágta, 4:4.

Próbálta a hátralévő időben a maga javára fordítani a mérkőzést a csepregi gárda, de az idő kevésnek bizonyult a feladatra.

Jó játékvezetés mellett, így két pontot Sében felejtett a csepregi tizenegy.

Honvéd Sé SE - Csepregi SE 4-4 (3-1)

- Gólszerzők: Kiss M. (8.p.), Horváth D. (38.p.), Szekeres M. (43.p.), Süle J.R. (72.p.) Sé. Kovács B. (31.p.és 85.p.), Németh B. (56.p.és 60.p.), Csepreg.

A teljesebb változat:

Honvéd Sé SE: Varga, Török, Tiborcz, Stercz, Koroknai, Süle (Muhovits), Fichtacher, Horváth D., Horváth P. (Mándli), Szekeres, Kiss, Edző: Mándli Tamás.

Csepregi SE: Taródi, Saly Z., Poór, Sarang, Oláh, Csonka, Németh G., Németh B. (Péntek), Magyar, Kovács B., Horváth B., Edző: Saly Zoltán.
Honvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésHonvéd Sé SE - Csepregi SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés