Csepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2013/2014. évad Ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2014.03.30. 14:00 - 16:00
Fotó: 31db
A már megszerzett előnyt bukta végül a Csepreg!

Csepregi SE – Jáki SE 2-2 (0-0) - Csepreg, 50 néző, vezette: Varga S.

Az első félidőben leginkább a Csepreg támadott, de mivel a jáki csapat állta a sarat, ezért gól nem született az első félidőben.

A szünetet követően megélénkült aztán a játék, mely gólokat is eredményezett.
Elsőként a hazai gárda szerezte meg a vezetést, hisz egy szép kiugratást követően, Németh Gábor az 59. percben megszerezte a sasfiókák vezető találatát, 1:0.

Tíz perc sem telt el, s máris 2:0 volt az eredményjelezőn, hisz Piros Erik lefutva a jáki védelmet belőtte a Csepreg újabb találatát, 2:0.
Úgy érezhette a hazai gárda, hogy már hátradőlhet, hisz zsebben a mérkőzés, de nem így lett.

A 80. percben Iszak Benjámin szögletet követően szépített, 1:2. Rá négy percre egy gyorsan elvégzett szabadrúgásból, középre szépen begurított labdát követően a kapura lövést még Taródi Ádám bravúrral hárította, de a kipattanót, már Mészáros Tibor a kapuba vágta, 2:2.

Ezt követően ébredezni kezdett a Csepreg, de a hátralévő idő már kevésnek bizonyult a győzelem megszerzéséhez, így a Ják elvitte az egy pontot.

Csepregi SE – Jáki SE 2-2 (0-0)

- Gólszerzők: Németh G. (59.p.), Piros E. (68.p.) Csepreg, Iszak B. (80.p.), Mészáros T. (84.p.) Ják.

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Taródi Á., Sarang P., Baranyai A., Markó M. (Horváth Á.), Péntek Á., Németh G. (Reichardt G.), Saly M., Taródi K., Molnár T., Piros E., Németh B., Edző: Saly Zoltán.

Jáki SE: Matyi B., Jánny Sz., Mészáros G., Iszak B., Tóta Á., Máté D., Mészáros B., Mészáros T., Kóger T. (Tóta R.), Neubauer Á., Neubauer P., Edző: Máté László.
Csepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Jáki SE ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés