Lukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2013/2014. évad Serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2013.10.18. 15:00 - 17:00
Fotó: 19db
Lukácsháza SE - Csepregi SE 5-0 (1-0). - Lukácsháza, 15 néző, vezette: Németh L.

A 9. fordulóban alul maradt a csepregi együttes aktuális ellenfelével szemben az U18 északi csoportban.

Az első félidő 18. percében bekapott potya gól után, jól tartotta magát a Csepreg.

A második félidő előtt elhangzott utasítások Saly mestertől, süket fülekre találhattak azonban, hisz újabb négy gólt kapott a csepregi együttes.

Csak Taródi Ádám hálóőr parádés védéseinek köszönhetően, nem nőtt tovább a hazai előny. A hazai kapus Veizernek annak ellenére nem sikerült gólt rúgnia a sasfiókáknak, hogy sokszor a játékosai maguk állították a sorfalat!

Lukácsháza SE: Veizer, Kappel, Kiss, Bolfán (Rácz), Molnár, Imre (Takács), Varga (Nika), Naisz (Kovács), Kardos, Tar, Berki (Vörös), Edző: Horváth Gábor.

Csepregi SE: Taródi Á., Baranyai Zénó, Horváth Á., Horváth B., Tájmel Márk, Péntek Á., Horváth K., Haller A. (Pfeiffer Cs.), Kovács Á. (Kuroli G.), Horváth E., Sulyok B. (Reichardt G.), Edző: Saly Zoltán.

Gólszerzők: Tar M., (18.p. és 46.p.), Kardos P., (65.p.), Varga R., (67.p.), Kovács K., (77.p.) Lukácsháza.

Fel a fejjel fiúk!

Hajrá CSSE! Hajrá Csepregi Sasok!
Lukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésLukácsháza SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés