Uraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2013/2014. évad Serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2013.10.31. 15:00 - 17:00
Fotó: 19db
Kiütötte az Uraiújfalut a Csepreg!

Uraiújfalu SE - Csepregi SE 1-6 (1-2). - Uraiújfalu, 15 néző, vezette: Hajba L.

Már a 3. percben vezetést szerzett a Csepreg, hisz Kovács Ádám szépen ugratta ki Péntek Ákost, aki Németh kapus felett a hálóba bombázott, 0:1.

Nem sokáig kellett várni a hazai válaszra sem, hisz a 10. percben Keszei Tibor kiegyenlített, hisz a középre oldalról belőtt labdát, vagy három hazai támadó is üresen várta. Elaludtak a csepregi védők. 1:1.

Nem sokáig kellett várnunk a viszontválaszra sem, hisz Péntek Ákos a 20. percben újabb gólt ragasztott Németh kapus hálójába, így 1:2 állásnál vonultak a szünetre a csapatok.

A második félidő is újabb csepregi rohamokkal indult, hisz sorra alakította ki helyzeteit a vendég együttes.

A harmadik gólra a rengeteg helyzet ellenére a 65. percig kellett várnia a közönségnek. Ekkor ugyanis a remekül játszó Péntek Ákos megszerezte csapata 3. találatát, ezzel mesterhármast rúgva a bajnoki találkozón, 1:3.

Tíz perc folyamatos csepregi rohamok, s újfalui erőlködések jellemezték a mérkőzés ezen szakaszát is, mígnem a 75. percben Kovács Ádám került egy szépen kidolgozott akciót követően helyzetbe, s bomba gólt ragasztott a hazai hálóőr mellé, 1:4.

Öt perccel később a hazai együttes csak szögletre tudta menteni a csepregi támadást, de Kovács Ádám által a kapu elé becsavart labdát Horváth Ádám könyörtelenül a hálóba vágta, 1:5.

Ekkor már teljesen szétesett a hazai csapat, hisz rengeteg szépen kidolgozott helyzet adódott még a vendég együttes előtt, de láthatóan maximálisan kihajtották magukat a Sasfiókák.

A kegyelemdöfést Kovács Ádám nem kímélve az ellenfelet a végén, mégiscsak megadta, hisz a lefújás előtti percekben parádés gólt akasztott Németh hálójába, 1:6.

Kiválóan szervezett játékkal, megérdemelten nyert a minden poszton kiválóan teljesítő csepregi csapat.

Uraiújfalu SE: Németh G., Maróthy, Kovács, Kiss, Németh Z., Erős, Orbán, Németh Z II., Kollárits, Keszei, Gáspár, Edző: Papp Zoltán.

Csepregi SE: Taródi Á., Tájmel Márk, Horváth Á., Baranyai Zénó, Horváth B., Reichardt G., Péntek Á., Haller A.(Kuroli G.), Kovács Á., Pfeiffer Cs., Horváth E., Segédedző: Németh Márk.

Gólszerzők: Keszei T., (10.p.) Uraiújfalu., Péntek Á., (3.p, 20.p., 65.p.), Kovács Á., (75.p. és 85.p.), Horváth Á., (80.p.) Csepreg.

Szép volt fiúk!

Hajrá CSSE! Hajrá Csepregi Sasok!
Uraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzésUraiújfalu SE - Csepregi SE serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés