Csepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2014/2015. évad Felnőtt bajnoki és Magyar Kupa labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2015.05.31. 17:00 - 19:00
Fotó: 34db
Pócza András duplájával, megérdemelten győztek a Csepregi Sasok!

Csepregi SE - Kőszegi SE 4-3 (2-1) Csepreg 80 fő, vezette: Hittaller R.

A mérkőzés első felében a vendég Kőszeg együttes kezdeményezett és támadott többet, de ennek ellenére a hazai csapat egy szép támadást követően megszerezte a vezetést. Kincse Bence remek ütemben indította Pócza Andrást, aki szépen gurított Oláh Barnabás elé, aki megszerezte a 13. percben a Csepregi Sasok vezető találatát, 1:0.

A vendégek a kapott gól után rendezték soraikat és hamarosan szöglethez is jutottak, melynek során Őry Gábor teljes erejéből a léc alá verte a labdát, így a 31. percben egyenlített a Kőszeg együttese, 1:1.

A hazaiak nem tétlenkedtek és teljes erejükkel hajtottak az újabb gólért. Oláh Barnabás félpályán szerzett labdáját önzetlenül passzolta Pócza Andrásnak, aki aztán ügyesen a hálóba gurította azt a 41 percben, 2:1.

A szünetet követően, a második játékrész elején gyorsan sikerült a hazai csapatnak gólt szereznie, hisz egy szögletrúgás követően rosszul szabadítottak fel a kőszegi védők, így a labda Kis-Nemes Máté elé került, aki nem tétovázott, s kapásból bomba gólt lőtt, 3:1.

A gyors gól ellenére nem adta fel a küzdelmet a vendég Kőszeg együttese, hiszen 2 perc alatt, két gólt szereztek, mellyel ismét szorossá és nyiltá vált a találkozó. Először egy hosszú indítást fejezett be Marti Christopher egy szép fejessel, majd ezt követte Sándor Tamás félpályás egyéni akciója, amit bombagóllal zárt, így az 55. perc állása már 3:3 volt.

A Csepregi Sasok a két gyors gól ellenére sem adták fel a küzdelmet, így a mérkőzés a közönség számára még tartogatott meglepetéseket. A 77. percben Sándor Tamás hátulról történő szándékos becsúszását követően Oláh Barnabás került a földre, s a kemény belépőt és az ápolást követően nem is tudta folytatni a játékot.

Sándor Tamás ezzel az „akciójával” kiérdemelte második sárga lapját, mely ezúttal egy pirosat ért, így neki már csak a zuhany maradt.

A hazai csapat a nem éppen tanítandó jelenetet követően, folyamatos támadásokba kezdett, többször is kiváló helyzetekig jutott, de az eredmény nem változott. Végül Pócza András törte meg a "csendet", hisz négy védőt kicselezve belőtte a 90.percben a Sasok Kőszeg elleni mérkőzést eldöntő találatát, 4:3.

A tétnélküli mérkőzésből láthatóan mindkét csapat presztízs mérkőzést varázsolt a közönség nagy-nagy örömére. Megérdemelten, jó játékkal tartotta itthon a 3 pontot a Csepregi Sasok gárdája!

Csepregi SE - Kőszegi SE 4-3 (2-1)

-Gólszerzők: Oláh B. (13.p.), Pócza A. (41.p., 90.p.), Kis-Nemes M. (48.p.), Csepreg. Őry G. (31.p.) Marti C. (53.p.), Sándor T. (55.p.) Kőszeg.

Kiállítva: Sándor Tamás, Kőszeg.

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Csontos L., Sass G., Oláh B.(Kovács B.), Kis-Nemes M., Ravadich Zs., Illés G., Büki Cs.(Németh M.), Pócza A., Molnár B., Kincse B., Széles G., Edző: Sass Dezső.

Kőszegi SE: Bán M., Toldi S., Őry G., Pongrácz Zs.(Bigner D.), Brieber B.(Szücs N.), Marti C., Molnár Cs., Sándor T., Molnár Z., Weltler S.(Györe R.), Kovács A.(Korényi R.), Edző: Táncsics András.
Csepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Kőszegi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzés