Csepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2014/2015. évad Felnőtt bajnoki és Magyar Kupa labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2014.09.14. 17:00 - 19:00
Fotó: 53db
A pályán történtek megzavarták a Csepreget, pedig biztosan vezetett a hazai együttes!

Csepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd 2:2 (1:0) Csepreg, 80 néző, vezette: Németh T.

Jól kezdett a hazai együttes, annak ellenére, hogy kiegyenlített játék folyt a pályán az első félidőben.

Egy szép akciót követően, Pócza András szólója után örülhetett a közönség, hisz úgy tűnt megszerezte a hazai csapat az első találatát, ám a labda a sok eső miatt a gólvonalon csak egy tócsában pörgött.

A végső találatot Farkas Attila szemfülessége révén érte el a hazai csapat, hisz a csatár a 26. percben, biztosan a hálóba bombázott, 1:0.

A szünetet követően növelték előnyüket a Csepregi Sasok, hisz egy szögletet követően, magabiztosan bólintott a hálóba az 57. percben a védők mögül kibújó Ravadich, 2:0.

A 80. percben előbb szögletből, Horváth György találatával, majd a 94. percben Sibos Gábor szép egyéni akcióból a szentgotthárdiak kiegyenlítettek.

A második gól előtt a vendégek játékosa Horváth György egy szép támadást próbált megakadályozni, hisz Pócza András egy-az egyben vezette a labdát a szentgotthárdi kapura, amikor megtörtént a szerencsétlen ütközés.

Az összeesett játékos, lenyelte a nyelvét, akinek azonnali ellátását a mentők kiérkezéséig, Török Zoltán látta el! Ezzel az egyesületünknél gyúrói feladatokat is ellátó elnökségi tagunk életet mentett!

Csepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd 2:2 (1:0)

- Gólszerzők: Farkas A., (26.p.), Ravadich Zs., (57.p.) Csepreg. Horváth Gy. (80.p.), Sipos G., (94.p.)

A teljesebb változat:

Csepregi SE: Pikács J., Illés G.(Ravadich Zs.), Sass G., Kis-Nemes M., Kincse B., Büki Cs., Varga Zs., Molnár B., Farkas A.(Kovács R.), Györe R.(Kovács B.), Pócza A., Edző: Sass Dezső.

Tabak 1 Szentgotthárd: Tóth A., Polly D.(Muszka J.), Horváth Gy., Herczeg D., Kovács G., Düh K., Csákvári M.(Vass G.), Sipos G., Horváth R.(Támis M.), Merkli Sz., Bellovics G.(Bugán B.), Edző: Heiter László.
Csepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzésCsepregi SE - Tabak 1 Szentgotthárd bajnoki labdarúgó mérkőzés