Vép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzés

Kategória: 2014/2015. évad Felnőtt bajnoki és Magyar Kupa labdarúgó mérkőzései
Esemény időpontja: 2015.05.25. 17:00 - 19:00
Fotó: 30db
Pontokat veszített Vépen a Csepreg!

Vép VSE - Csepregi SE 4-1 (3-1) Vép 80 fő, vezette: Szabó III. Z.

A szombati mérkőzések után hétfőn az elhalasztott, 16. fordulót pótolták a csapatok, így a Csepregi Sasok újabb ellenfele a Vép együttese volt.

Jó iramban kezdődött meg a találkozó, s már a hetedik percben egy bedobást követően vezetést szerzett a házigazda vépi együttes, hisz Illés Ádám egy bedobásból a kapu elé csúsztatott fejesből szerezte meg a vezetést, 1:0.

Aztán nem sokkal később a 13. percben, egy szögletből belőtt labdát, Vermes fejelte a hosszú sarokba, 2:0.

Nem sokáig váratott magára a csepregi válasz, hisz a 26. percében a Sasok vezettek egy szép támadást. Pócza András remek indításából a bal oldalon érkező Molnár Bálint gyönyörű szép megoldással gólt tudott szerezni, hisz a hosszú sarokba lőtte a Csepreg szépítő találatát, 2:1.

Hamar érkezett azomban a vépi válasz is, ugyanis a 29. percben Joó Bálint ismét gólt szerzett a Vép csapatának, hisz közelről a hálóba csúsztatott, 3:1.

A szünetet követően inkább mezőnyben folyt a kiegyenlített játék, egészen a 74. percig, amikor egy bedobást követően Szemes Balázs megszerezte a hazaiak negyedik találatát, a jobb alsó sarokba gurított, 4:1.

A sportszerű mérkőzésen, a kiváló fejjátékának köszönhetően otthon tartotta a három pontot a vépi együttes.

Vép VSE - Csepregi SE 4-1 (3-1)

-Gólszerzők: Illés Á.(7.p.), Vermes O.(13.p.), Joó B.(29.p.), Szemes B.(74.p.) Vép. Molnár B.(26.p.) Csepreg.

A teljesebb változat:

Vép VSE: Pajor T., Hóbor M., Balikó M., Joó B., Vermes O., Dancs Z., Takács Cs.(Beke K.), Őri Á., Vajda B.(Szemes B.), Illés Á.(Beke P.), Kiricsi Z.(Egyed R.), Edző: Garics György.

Csepregi SE: Csontos L., Sass G.(Saly Z.), Oláh B., Kis-Nemes M., Varga Zs., Illés G.(Ravadich Zs.), Büki Cs., Pócza A., Molnár B., Kincse B.(Baranyai A.), Kovács B., Edző: Sass Dezső.
Vép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzésVép VSE - Csepregi SE Bajnoki labdarúgó mérkőzés