Beszámoló a 2020. évi közgyűlésről

2020. február 11. 11:08
Kategória: Labdarúgó Szakosztály:

Közgyűlés

Beszámoló a 2020. évi közgyűlésről
Február 8-án szombat este közgyűlést tartott egyesületünk a Petőfi Sándor Művelődési- Sportház és Könyvtár színháztermében. Komoly létszámban megjelenő sportbarátok előtt, a tagság új elnökéül Pócza Antal urat választotta meg, aki korábban már egy rendkívül sikeres időszakban vezette egyesületünket.  A tisztújítás erejét pedig a szép számmal megnövekedett elnökség csapata is mutatja, hiszen 10 fő is vállalta ezt a szerepkört. Tagjai: Koósz Írisz, Neuwirth-Horváth Tímea, Ravadich Zsolt, Horváth Zoltán, Bodorics Tamás, Baranyai András, Tajmel Tamás, Mészáros Péter, Horváth Márton, Pócza András. Mindenkinek kitartó és jó munkát kívánunk az elkövetkező időszakra.
A sportegyesületünk pedig ezúton is köszöni Kovács András segítő és precíz munkáját a közgyűlés levezetéséért.

Február 8-án szombat este közgyűlést tartott egyesületünk a Petőfi Sándor Művelődési- Sportház és Könyvtár színháztermében. Komoly létszámban megjelenő sportbarátok előtt, a tagság új elnökéül Pócza Antal urat választotta meg, aki korábban már egy rendkívül sikeres időszakban vezette egyesületünket. A tisztújítás erejét pedig a szép számmal megnövekedett elnökség csapata is mutatja, hiszen 10 fő is vállalta ezt a szerepkört. Tagjai: Koósz Írisz, Neuwirth-Horváth Tímea, Ravadich Zsolt, Horváth Zoltán, Bodorics Tamás, Baranyai András, Tajmel Tamás, Mészáros Péter, Horváth Márton, Pócza András. A felügyelő bizottság elnökének Kovács Bálintot valamint tagjainak Kótai Józsefet és Tóth Pétert választotta meg a tagság. Mindenkinek kitartó és jó munkát kívánunk az elkövetkező időszakra!

A sportegyesületünk pedig ezúton is köszöni Kovács András segítő és precíz munkáját a közgyűlés levezetéséért!

Következő mérkőzések, események
Partnerek, támogatók